Başvuru ve Kayıt

 

 

 

Kongreye Başvuru;

 

Kongreye başvurular aşağıdaki mail adresi kullanılarak yapılacaktır.

 

Başvuru için aşağıdaki adımlar izlenmelidir;

 

1. Bildiriler ve özetler hazırlanırken Kurallar sayfamızda yer alan Yazım Kuralları incelenmeli,

 

2. Örnek dosya indirilerek, kurallara uygun özet hazırlanmalı,

 

3. Hazırlanan özetler, 8.kongre@sosyolojidernegi.org.tr adresine gönderilmeli,

 

4. Gönderilerin yayın ekibine ulaştığına ve bildiri özetinizin uygunluğuna ilişkin geri bildirim aldığınızda başvurunuz tamamlanmış olacaktır.

 

 

Bildiri Özeti Gönderme İçin Son Tarih: 10 Haziran 2016

 

Bu tarihten sonra olumlu yanıt alan bildiri sahiplerinin aşağıdaki tabloda yer alan ücretleri ödemeleri ile kayıt işlemi gerçekleştirilecektir.

 

KONGRE KATILIM ÜCRETLERİ

 

 

 

Sosyoloji Derneği Üyesi

Dernek Üyesi Olmayan

Erken Kayıt 

Öğrenci

100 TL

150 TL

Tam

200 TL

250 TL

07 Ekim 2016’dan sonra

Öğrenci

150 TL

200 TL

Tam

250 TL

300 TL

 

Bildiri sahiplerinin, kongre ücretini ödediklerini gösteren dekont ile birlikte kayıt formunu 8.kongre@sosyolojidernegi.org.tr adresine göndermesi gerekmektedir. Ücret ödeme işlemini ileriki bir tarihe ertelesiniz bile, programın sağlıklı bir şekilde hazırlanması için kayıt formunu göndermenizi rica ederiz.

 

Banka Hesap Bilgileri:

 

Sosyoloji Derneği İktisadi İşletmesi

T.C. İş Bankası Esat Şubesi

IBAN: TR54 0006 4000 0014 2080 817 379

 

ÖNEMLİ NOTLAR

1. Dernek Üyesi olarak ücret ödemek isteyenlerde, 2016 yılı dâhil aidat ödemesi yapmış olma şartı aranır. Aidat borcunuzu 8.kongre@sosyolojidernegi.org.tr adresinden sorgulayabilirsiniz. 2014 ve öncesine ait aidat borçları 50 TL ödenmesi durumunda silinmektedir. Bu nedenle uzun süredir aidat ödemeyen üyelerimiz 150 TL ödeyerek aidat borçlarını kapatabilirler. Aidatlar yukarıdaki hesap numarasına değil üyelik şartlarımızı içeren web sitemizde yer alan adrese ödenmelidir.

 

2. Aidat borcunuzu ödediğinizi gösteren dekontu, kayıt formu ile birlikte 8.kongre@sosyolojidernegi.org.tr adresine adresine yollamanızda fayda vardır.

 

3. Yeni üye olacaklar için ÜYE BAŞVURU FORMU doldurulmalıdır. Doldurduğunuz formun çıktısını imzaladıktan sonra tarayarak sosyolojidernegi@gmail.com adresine gönderiniz. Başvuru koşulları için www.sosyolojidernegi.org.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

4. Birden fazla yazarlı bildiri özetleri için bildiri başına değil katılımcı başına ödeme yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.